ترجمه فایل صوتی انگلیسی به فارسی

ترجمه صوت انگلیسی به فارسی


تعرفه تایپ و پیاده سازی فایل صوتی انگلیسی به صورت خام چقدر است؟


بر حسب صفحه: هر صفحه 3 هزار تومان
بر حسب زمان: هر ساعت 75 هزار تومان

جهت سفارش و تماس لطفا به بخش «سفارش و تماس» مراجعه کنید.

«تایپ 74» به همراه ارائه خدمات «تایپ و پیاده سازی فایل صوتی انگلیسی» خدمات «ترجمه صوت انگلیسی به فارسی» نیز ارائه می‎گردد. لازم به ذکر است «تایپ 74» تمامی پروژه‎های ترجمه‌سازی را اعم از انگلیسی رسمی و غیر رسمی، با لهجه آمریکایی و انگلیسی را قبول می‎کند.

از پذیرش و قبول ترجمه صوت‎های انگلیسی که علیه دین مقدس اسلام و مذهب برحق تشیع و همچنین علیه نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، معذوریم. همچنین «تایپ 74» در قبول یا رد پروژه‎ها مختار است. 

ترجمه فایل صوتی انگلیسی چه فایده‌ایی دارد؟


امروزه زبان انگلیسی یکی از کاربردی و پر استفاده‎ترین زبان های جهان است، به زبان انگلیسی فیلم‎ها و سخنرانی‎های زیادی تولید می‎شود و اگر شما توانایی فهم زبان انگلیسی را نداشته باشید برای استفاده از این قسم فایل‎ها به مشکل برخواهید خورد که راه حل آن یا یادگیری زبان انگلیسی است که طبیعتاً نیاز هست از وقت خودتان سرمایه‏‌گذاری کنید و یا اینکه سپردن آن به یک مترجم تا برای شما ترجمه کند. اینک چند مورد از فواید ترجمه صوت انگلیسی به فارسی را خدمت شما عزیزان نام می‏‌بریم:

1- یادگیری دانش‎های جدید در حوزه کامپیوتر و غیر آن که منابع آموزشی فارسی چندانی وجود ندارد.
2- تحلیل سخنرانی‌ها، کنفرانس‌ها و جلسات کشورهای خارجی

آیا «تایپ 74» خدمات پیاده سازی خام صوت انگلیسی را هم دارد؟


بله. در صورتیکه مایل هستید فقط صوت انگلیسی پیاده سازی خام شود و ترجمه نشود لطفا به بخش «پیاده سازی انگلیسی» مراجعه فرمایید.